Ing. Jiří Bruj     Dvořákova 4     České Budějovice  370 01     tel.: +420 777 661 029     e-mail: bruj@seznam.cz
 
O nás
Nabídka
Ceny akvárií
Služby
Prodejna
Fotogalerie

Od roku 1992 podnikáme v oboru, který je nám zároveň celoživotním koníčkem. 19 let nebereme akvaristiku jen jako zdroj obživy, ale snažíme se i o její popularizaci v dnešní uspěchané internetem přesycené době.

V naší prodejně můžete nalézt široký sortiment akvarijních ryb, včetně velké nabídky afrických tlamovců. Naše nádrže nabízejí sladkovodní i mořské ryby, bezobratlé, živé kameny, mořské řasy a houby, a ty, které není právě vidět, je možno objednat. V teráriích na Vás čekají také zajímaví mazlíčci.

Můžete si u nás zakoupit či objednat i veškerý sortiment techniky, chemie či krmení pro akvaristiku jak sladkovodní, tak mořskou, teraristiku, vybavení pro zahradní jezírka od domácích i zahraničních výrobců.

Výroba akvárií a jezírek na klíč, kompletní realizace sladkovodních a mořských akvárií, včetně zajištění všech činností spojených s realizací, včetně výroby stojanů i kapotáže. Servisní údržby akvárií.

Věříme, že díky našim zkušenostem, jsme Vám schopni nabídnout profesionální služby a individuální přístup, naše rady Vám pomůžou k dokonalému zážitku z kousku přírody doma.